Hakkımızda

Teknoloji günümüzde inanılmaz bir hızla gelişmektedir. İnsanların ihtiyaçları ve eğlence anlayışları da buna  paralel olarak değişmektedir. 6D olarak ülkemizde öncelikle hem teknolojik hem de insanların beğenisini toplayacak onları farklı dünyalara taşıyacak oyun ve eğlence alanları üretiminde lider bir firma olarak 2010 yılında Fun gate markamızla ve birçok dünyaca ünlü markayı bünyemize katarak dünya standartlarında bir şirket olmayı hedefledik.

DSC_0677

Dünyanın önde gelen Laser Tag üreticilerinden Nexus Laser Tag( Amerika ), Dünyanın önde gelen 5D,6D Simülasyon, İnteraktif Cafe üreticisi Transas Trans-Force (Rusya), Dünyanın en büyük 6D Sinema şirketlerinden birisi olan  Moviemex, ( İtalya), Adventure course üreticisi Outdoorconcept  (Avusturya), Dünyanın en büyük Oyun Alanı ve Softplay oyun Alanı üreticilerinden Cheer Amusement (Çin ) Animalland ve Laser Play Firmaları ile çalışmaktadır. Tüm Türkiye ve Ortadoğu Yetkili Satıcısı ve Yetkili Servisidir. Ayrıca temalı oyun parkları ile ilgili olarak son derece başarılı bir ekip oluşturmuş ve Türkiyenin en büyük Özel Elektronik Şirketi olan Gate Elektronik ile işbirliği yapmıştır. Anahtar Teslim eğlence merkezleri ve temalı oyun parkları kurmaya başlayan şirketimiz gün geçtikçe daha da büyük hedeflerine ulaşmaktadır. Birbirinden farklı birçok markayı bir araya getiren 6D Ankara  ülkemiz dışında dünya da da eşi benzeri bulunmayan oyun alanları yaratmaya devam edecektir. 6D eğlence sektörüne yönelik  araştırma ve geliştirmeler yapmak için Ankara Hacettepe Teknokentte bir ARGE bölümü kurmuştur. Burada teknolojik gelişmelere paralel eğlence sektörü, oyun alanları, aile eğlence merkezleri ve Temalı oyun parkları için yazılımlar ve yeni ürünlerin üretimleri gerçekleştirilmektedir.

logolar

Dünyada birçok örneği olan Temalı Oyun Parkları insanların beğenisini kazanmış ve içerisinde bulunan aktiviteler hem çocukları hem de büyükleri eğlendirmektedir. Ülkemizde bu eksikliğin giderilmesi gerektiğini düşünerek İstanbul Kanyon Alışveriş Merkezinde Fungate eğlence merkezinin ilk şubesini kurduk. Burada Afrika Temalı Jungle Oyun Parkı ve Ülkemizde yine ilk sayılabilecek Nemrut Temalı Laser Oyun Alanını  açtık. Laser Tag dünya genelinde son derece popüler bir oyun olmakla birlikte 7den 70’e herkesin oynadığı bu oyun son derece teknolojik ve bir o kadarda sportif bir oyundur. Bunun dışında ülkemizde yine daha önce hiçbir yerde olmayan 5D Attraction Simülatörü Fun gate de insanlarımız beğenisine sunduk. 5D Attraction Simülatör, klasik 5D sinema tarzında olan bu son derece gelişmiş cihazımız sizi heyecanın tam ortasına alıp götürüyor ve simülasyon içinde size oyun oynama şansıda tanıyor. 5 kişinin birlikte bindiği simülatörde her koltuğun ön kısmında kişisel joystikler bulunmaktadır. Simülasyonlar Türkçe seslendirilmiş ve size hem farklı bir dünyaya dalmaya hem de uzayda ve denizlerde çılgınca bir savaşa davet ediyor. Birbirinden ilginç 10 ayrı simülasyonu bulunan ve yine bir ilk olan Türkçe seslendirilmiş bu çılgın 5D simülasyon size daha önce hiçbir yerde yaşamayacağınız bir eğlenceyi vaat ediyor. Ayrıca içeriğinde bulunan birçok simulasyon eğitim amaçlıda izlenebiliyor.

laseee

Temalı oyun alanları yaratabilmek için 3 boyutlu ressamlar, grafik tasarımcılar, heykeltıraşlar, ahşap ustaları, demir ustaları, cns ustaları  ve fikir geliştiren tasarımcılar ile birlikte bir ekip olarak çalışıyoruz. Şirket olarak her geçen gün daha farklı fikirler ve çalışmalarla müşterilerimizin karşısına çıkıyoruz. Onların istekleri ve hayallerini gerçekleştirmeye çalışıyoruz.

Şirket olarak bizim müşterilerimize verdiğimiz en önemli iki  şey atmosfer ve sahne mükkemmeliğidir. Biz yaratıcı ve yenilikçi aynı zamanda eknonomik çözümler üreterek şaşırtıcı sonuçlar veren vizyon sahibi bir şirketiz. Ekibimizin her bireyi yaptığı işi bir sanat eseri olarak görür ve başlangıcından bitişine her işte ayrı bir heyecan  ve tutku yaşanır.

Biz Geleneksel yöntemleri, Yaratıcı teknikleri, Bilgisayarları, Cnc makinelerini ve daha fazlasının karışımını kullanarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayıp ,sorunlarını cevaplamak  ve onların vizyonlarını oluşturmak için müşterilerimize kişisel bir yaklaşım kullanırız. Başlangıcından bitişine temalı alanların tasarımı, imali ve montajına kadar geçen tüm sürede sizinle iş birliği içindeyiz. Her iş bizim için benzersiz bir alan  yaratmak için fırsattır.